Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana

Czerwonomłyńska, Pyrzyce, zachodniopomorskie

  • 299 000 zł
  • 2 997 m²
  • 99,77 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Wiśniew...

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana

Czerwonomłyńska, Pyrzyce, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

299 000 zł

2 997 m²

99,77 zł/m²

Działka rolno-budowlana

Zaktualizowane: 7 maja 2026

299 000 zł 2 997 m² 99,77 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (99,77 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna, 2 997 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 120m; szerokość: 25m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: VIP Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 93/10212/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub trafnej inwestycji kapitału? Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w spokojnej, zielonej części Pyrzyc przy ul. Czerwonomłyńskiej.
Kluczowe parametry nieruchomości:
- Numer działki: 59/2 (obręb 13).
- Powierzchnia: 2997 m².
- Wymiary: ok. 25 m (szerokość) x 120 m (długość).
- Ukształtowanie: Teren płaski, regularny, przygotowany do zagospodarowania.
- Klasa gruntu: RIIIa. (...)

Agent

Grzegorz Wiśniewski

796 944...

796 944 031

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

796 944...

796 944 031

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt