Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pyrzyce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Pyrzyce,zachodniopomorskie

237 000 zł59 m² 4 048 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Pyrzyc. Lokal ma powierzchnie 58,54m2 i usytuowany jest przy ul. Narutowicza. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

188 000 zł48 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

2 pokojowe mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 48 m2 dwu poziomowe. Poddasze o powierzchni podłogi 25 m2 i powierzchni użytkowej 15 m2 do zagospodarowania. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

116 000 zł40 m² 2 907,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedaż Pyrzyce 2 pokoje Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze kamienicy usytuowanej w centrum Pyrzyc. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

130 000 zł56 m² 2 329,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie położone na parterze bloku w okolicach Pyrzyc. Mieszkanie o powierzchni 55,80 m składa się z 2 pokoi, kuchni , łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

128 000 zł48 m² 2 647,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie własnościowe 3-pokojowe (48,34m2) słoneczne mieszkanie znajdujące się pierwszym piętrze w ocieplonym wielorodzinnego bloku na obrzeżach Pyrzyc (m Krzemlin). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Pyrzyce,zachodniopomorskie

235 000 zł80 m² 2 934,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciche, ciepłe, przestrzenne. Budynek po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja wodna i kanalizacyjna. Nowy dach, rynny. Budynek ocieplony. Mieszkanie w towarzystwie miłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

79 000 zł28 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy mieszkanie w Żabowie, odległe około 15 minut jazdy samochodem od Pyrzyc i 30 minut od centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, otwartej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Pyrzyce,zachodniopomorskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ładne, czyste i spokojne osiedle w odległości ok. 1km od centrum miasta. Na osiedlu dostępny plac zabaw dla dzieci, dwa sklepy spożywcze , pizzeria, salon fryzjerski. Mieszkanie na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Pyrzyce,zachodniopomorskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

hgfyjgkujhkjbkhjcchvbkjbkhvcughkvkjbjlkbkjvhjvkj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Pyrzyce,zachodniopomorskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest w centrum miasta przy. ul. Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

175 000 zł67 m² 2 605,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się 5 km od Pyrzyc w bloku na 3 piętrze. W pobliżu nieruchomości mieszą się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szczecińska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

280 000 zł152 m² 1 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezczynszowe w budynku wolnostojącym. Na powierzchnię 152 m2 wczodzą dwa osobne mieszkania I- pokoje 20m2 plus aneks kuchenny 10 m2, przedpokój 8 m2, łazienka ze skosami 5,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja na Rynku - Mieszkanie w programie "MdM" - Do wydania od zaraz bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59m2 usytuowane w miejscowości Czernice - 7km od Pyrzyc.Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

185 000 zł80 m² 2 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest bez czynszowe 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m znajdujące się na drugim piętrze 2- piętrowego bloku, położone 15 km od Stargardu Szczecińskiego, 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

155 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 62m2 w centrum Pyrzyc, na które składają się dwa duże pokoje o pow ok. 20m3, duża widna kuchnia, łazienka oraz korytarz. Do mieszkania należy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szczecińska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

280 000 zł152 m² 1 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

143 500 zł59 m² 2 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Lipami

Pyrzyce,zachodniopomorskie

170 000 zł58 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe osobno łazienka, ubikacja. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

140 000 zł46 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, ładnie położone, otoczenie zieleni. W mieszkaniu dwa przestronne pokoje, ustawna kuchnia, na korytarzu terakota, łazienka terakota i glazura. Spory balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

85 000 zł32 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam kawalerkę w centrum Pyrzyc. Mieszkanie jest po małym remoncie w kuchni i korytarzu. Ogrzewanie ze spółdzielni. Więcej informacji udzielę pod telefonem lub mailowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poniatowskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

115 000 zł26 m² 4 356,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum miasta o pow. 26.40 m, nowe budownictwo na poddaszu o podwyższonym standardzie. Pokój - panele na podłodze, kuchnia - zabudowana, terakota. Ogrzewanie elektryczne. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

230 000 zł85 m² 2 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie własnościowe-dwupoziomowe.Całkowity metraż mieszkania 85m,do czynszu podlega 56m.W skład mieszkania wchodzi: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, antresola tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

119 000 zł55 m² 2 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam do sprzedania bezczynszowe mieszkanie położone w bloku czterorodzinnym w miejscowości Kosin ( 2km do Przelewic,12km do Pyrzyc). Do mieszkania przynależy piwnica i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Ofertą sprzedaży jest bez czynszowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 150 m2 plus pomieszczenia biurowe o powierzchni 89 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Pyrzycach o powierzchni 56 m2. W mieszkaniu znajdują się dwa wygodne pokoje, przestronna, dobrze oświetlona kuchnia, duża łazienka i balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staromiejska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

220 000 zł79 m² 2 784,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Pyrzycach, o powierzchni 79m2. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, duża kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Na podłodze płytki i panele, okna pcv. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Pyrzyce,zachodniopomorskie

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przepiękne mieszkanie po remoncie, własnościowe, wysoki standard wykończenia; wanna terapeutyczna, jacuzzi, ceramika Roca, armatura Paffoni; podłoga - panele klasa ac4; termin oddania do uzgodnienia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obojno

Pyrzyce,zachodniopomorskie

95 000 zł71 m² 1 338,03 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez czynszowe,budynek gospodarczy,działka orna 5ar,ogródek. Do centrum pyrzyc 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Lipami

Pyrzyce,zachodniopomorskie

199 000 zł59 m² 3 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie. Trzy pokoje z aneksem kuchennym. W nowym budynku spółdzielni mieszkaniowej na os. Pod Lipami 9/4. Mieszkanie na parterze. Do wykończenia użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

200 000 zł63 m² 3 172,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe. Blok docieplony, własne tanie ogrzewanie gazowe. WC i łazienka osobno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

111 600 zł36 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowo wybudowany budynek Pyrzyckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ciche i spokojne osiedle "pod Lipami" w centrum miasta. W ofercie mieszkania 1 oraz 2 i 3 pokojowe. Budynek gotowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Lipami

Pyrzyce,zachodniopomorskie

180 000 zł83 m² 2 168,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie dwupoziomowe IV p. w nowym budynku na os. Pod Lipami. 3 ładne pokoje. Osobna duża kuchnia. Duża łazienka. Niski czynsz do Spółdzielni. Własność hipoteczna. Oferta prywatna - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

187 000 zł86 m² 2 174,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, własnościowe, znajdujące się w miejscowości Obryta gm. Warnice. Powierzchnia 86 m, na I piętrze w trzyrodzinnym domu. Dom położony jest w ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Pyrzyce,zachodniopomorskie

156 000 zł36 m² 4 303,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 36,25m2 położone na I piętrze przy ul. Narutowicza. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, sypialni, salonu. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum miasta ,na drugim piętrze ,widna kuchnia ,balkon wyremontowane gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

160 000 zł53 m² 3 018,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe położone na pierwszym piętrze w Pyrzycach przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (kuchnia, łazienka, salon, 2 sypialnie). Do mieszkania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij